Üretim Planlama ve Kontrol

Hizmet Hakkında

Üretim yapan ve ya hizmet sunan her işletmenin amacı müşteri memnuniyetidir.  Müşteriler ise aldığı hizmetin standartlarına uygun olması ile mutlu edilir. Her defasında farklı ürün ve ya hizmet alan bir müşteriyi memnun edemezsiniz. Müşteri tutarlılık ister ve tutarlılık standartlaşma ile sağlanır.

Müşterilerinizin taleplerine uygun bir üretim – planlama ve kalite süreçlerinin oluşturulabilmesi için AconPlus olarak yanınızdayız.

Tüm iş hayatı boyunca Türkiye’nin önde gelen firmalarında bu süreçlerin geliştirilmesi için çalışmış olan yüksek saha tecrübeli mühendis ekibimiz ile müşteriye dokunan bütün süreçlerinizi analiz edecek, sektördeki en yeni uygulamaları işletmenize kazandırmak için çalışacağız.  Sürekli kendini geliştirme odağı üzerine hazırlanacak sistemler ile işletmenizin üretim / hizmet yarışında en düşük maliyetlerle en kaliteliyi müşterinize ulaştırmanızı sağlayacağız.

Planlama

Uzmanlarımız, işletmenizdeki dar boğaz noktalarını belirleyerek işletmenizde görünmeyen noktalardaki kısıtlarınızı mühendislik yöntemleri ile tespit edecek, işletmenizi daha verimli hale getirebilmeniz için yapılması gerekenleri sizlere sunulmasını sağlayacak.

Üretim

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, en verimli ve en kısa sürede üretimi sağlamak için gereken süreçlerin oluşturulması, müşteri taleplerine doğru ve zamanında cevap verebilmek için gereken çalışmaların yapılması, iş yeri ve çalışan memnıuniyetinin arttırılması için gereken uyumun sağlanması için çalışacak.

Kalite

Müşteri gerekliliklerinin sağlanması ve her defasında aynı kaliteyi tüketicilere sunabilmek adına gereken alt yapının oluşturulması, müşteri geri bildirimlerinin doğru analiz edilip işletmede doğru noktalara dokunabilmesi için gereken analiz yöntemlerini çalışanlara öğretecek ve bu süreçte firmanın kurumsal kültürüne katkıda bulunacaklar.

image30

Bölüm Başkanı

Cahit GÜNAYDIN

image31

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. Otomotiv Endüstrisinde Mühendis ve Yönetici olarak 25 yıl çalıştı. Profesyonel olarak çalıştığı dönemde Altı Sigma, Kaizen, Yalın Üretim, Proje Yönetimi, EFQM, BSC, Stratejik Planlama, ARGE ve Teknoloji Yönetimi eğitimleri almıştır.

Öne Çıkanlar

Abone Ol