Bilgi Teknolojileri

Hizmet Hakkında

İşletmenizin sektör hedeflerine uygun dijital ve teknolojik dönüşümü için kapsamlı bir BT stratejisi oluşturmak üzere AconPlus’ta ki en iyi beyinlerin uzmanlığını ve derin teknik arka planını kullanın. Stratejik BİT danışmanlığımız, işlemleri otomatikleştirmenize ve dijitalleştirmenize, yazılım portföyünü optimize etmenize ve en son teknolojileri uygulamanıza yardımcı olacaktır. Alanında en az 10 yıllık deneyime sahip uzmanlarımız tarafından başlatılan dijital dönüşüm yolculuğunuz, dikkatlice hazırlanmış stratejik BT planlaması ile başlayacak ve etkili bir uygulama ile geçmişte karşılaştığınız, şuan yaşadığınız ve gelecek için ön göremediğiniz problemleri aşmanıza yardımcı olacak, teknolojiyi ve teknolojinin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kurumsal Mimari

Uzmanlarımız, eski ve etkin olmayan BT alt yapınızı yeniden yapılandırmanıza, süreçlerinizi kolaylaştıracak ve yeni teknolojileri etkin kullanmanıza imkan sağlayacak bulut tabanlı bir altyapıya geçiş yapmanıza yardımcı olabilir. Sahip olduğunuz teknolojilere küçük bir kaç dokunuş ile firmanızı yüksek maliyetli süreçlerden kurtarabilir.

Stratejik BT Danışmanlığı ve Yeni Teknolojileri

Bugün, kurumsal iş akışınız ve müşterileriniz için yüksek kaliteli BT ürün ve hizmetlerinin tutarlı bir şekilde sunulmasını sağlamalısınız. Rekabetçi kalmak ve modern kullanıcıların taleplerini karşılamak için yeni teknolojiler uygulamanız gerekir. BT çözümleri danışmanlığımız, bu iki hedef arasındaki dengeyi sağlamanıza yardımcı olacak ve birbirleriyle çatışmamalarını sağlayacaktır.

Yazılım Portföyü

Danışmanlarımız, işletme ve çalışanlarınızın mevcut kurumsal yazılımınızı ve kurumsal mobil stratejinizi nasıl kullandıklarını derinlemesine analiz eder. Daha sonra, mevcut sorunları ortadan kaldırmak için gerekli değişiklikler, yeni gelişmeler ve üçüncü taraf çözümlerin entegrasyonu için önerilerde bulunacaklardır.

image31

Bölüm Başkanı

Tolga ERKMEN

image32

Uluslararası alanda ürün ve hizmet sağlayan şirketlerin kurulması ve gelişmesine katkıda bulunmuş ve aynı zamanda başarılı şirket evlilikleri deneyimine de sahiptir. Geçtiğimiz 35 yıl içerisinde 100’ün üzerinde, 500 milyon dolara kadar bütçeli program ve projelere tasarım ve yönetim hizmetleri sağlamıştır. 50’nin üzerinde uluslararası etkinliklere de ileri teknolojiler ve geleceğin yaşam alanları konularında konuşmacı olarak katılmıştır. Tolga Erkmen’in Wright State University Bilgisayar Bilimleri Yapay Zeka yüksek lisans ve Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme/Pazarlama lisans dereceleri bulunmaktadır. 

Öne Çıkanlar

Abone Ol