Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Hizmet Hakkında

İşletmenizin sektör hedeflerine uygun dijital ve teknolojik dönüşümü için kapsamlı bir BT stratejisi oluşturmak üzere AconPlus’ta ki en iyi beyinlerin uzmanlığını ve derin teknik arka planını kullanın. Stratejik BİT danışmanlığımız, işlemleri otomatikleştirmenize ve dijitalleştirmenize, yazılım portföyünü optimize etmenize ve en son teknolojileri uygulamanıza yardımcı olacaktır. Alanında en az 10 yıllık deneyime sahip uzmanlarımız tarafından başlatılan dijital dönüşüm yolculuğunuz, dikkatlice hazırlanmış stratejik BT planlaması ile başlayacak ve etkili bir uygulama ile geçmişte karşılaştığınız, şuan yaşadığınız ve gelecek için ön göremediğiniz problemleri aşmanıza yardımcı olacak, teknolojiyi ve teknolojinin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kurumsal Mimari

Uzmanlarımız, eski ve etkin olmayan BT alt yapınızı yeniden yapılandırmanıza, süreçlerinizi kolaylaştıracak ve yeni teknolojileri etkin kullanmanıza imkan sağlayacak bulut tabanlı bir altyapıya geçiş yapmanıza yardımcı olabilir. Sahip olduğunuz teknolojilere küçük bir kaç dokunuş ile firmanızı yüksek maliyetli süreçlerden kurtarabilir.

Stratejik BT Danışmanlığı ve Yeni Teknolojileri

Bugün, kurumsal iş akışınız ve müşterileriniz için yüksek kaliteli BT ürün ve hizmetlerinin tutarlı bir şekilde sunulmasını sağlamalısınız. Rekabetçi kalmak ve modern kullanıcıların taleplerini karşılamak için yeni teknolojiler uygulamanız gerekir. BT çözümleri danışmanlığımız, bu iki hedef arasındaki dengeyi sağlamanıza yardımcı olacak ve birbirleriyle çatışmamalarını sağlayacaktır.

Yazılım Portföyü

Danışmanlarımız, işletme ve çalışanlarınızın mevcut kurumsal yazılımınızı ve kurumsal mobil stratejinizi nasıl kullandıklarını derinlemesine analiz eder. Daha sonra, mevcut sorunları ortadan kaldırmak için gerekli değişiklikler, yeni gelişmeler ve üçüncü taraf çözümlerin entegrasyonu için önerilerde bulunacaklardır.

image4

Bölüm Başkanı

image5

Bülent MİRAN

 Bülent MİRAN, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi mezunudur. Aynı bölümde Yüksek lisans ve doktora yapmıştır.Pazarlama, karar verme süreçleri, istatistik, ekonometri, matematiksel programlama ve planlama alanlarında uzmandır.MATLAB ve Visual Basic ile karar verme ve etkinlik ölçüm yazılımları geliştirmiştir.Karar verme süreçlerinin optimizasyonu, pazar payı maksimizasyonu ve ürün tasarımı ile ilgili modelleme ve yeni yöntemlerin geliştirilmesi üzerine çalışmaktadır.300’den fazla akademik çalışması ve 6 kitabı vardır. 

Öne Çıkanlar

Abone Ol