Kariyer

image89

Aconplus Ailesinin Bir Parçası Olmak Neden Önemli?

Bizler;

Evet, Mükemmeliyetçiyiz,

Her zaman etkin çalışan, kaliteli işler üreten, sürekli olarak kendini geliştirmek isteyen üstün başarılı kişilerle beraberiz,

Evet, Öğreniyoruz,

Öğrenmenin sonu olmadığını biliyoruz ve öğrenmek için, öğretmek için bir aradayız. Burası bir nevi lisansüstü eğitim veren bir okul.

Evet, Adaletli ve Şeffafız,

Bireysel ve profesyonel olarak hesap verebilir olmanızı ve her zaman kararlı bir şekilde doğru olanı yapmaya çalışıyoruz

Evet, Tecrübe bizim için çok önemli,

Farklı geçmiş ve kültürlerden gelen kişilerle bir araya gelerek, İyi bir dinleyici olmanızı, öğrenmeye, paylaşmaya, gelişmeye istekli olmanızı istiyoruz. Farklı geçmişleri, kültürleri ve görüşleri olan kişilere yardımcı oluyor ve saygı gösteriyoruz.

Evet, Lideriz,

Kriz anlarında sorunları değil çözümleri konuşuyoruz.Motive eden, yönlendiren ve cesaretlendiren taraf bizler oluyoruz.

ACONPLUS İLE NASIL ÇALIŞABİLİRSİNİZ?

1-ACONPLUS İŞ PARTNERLİĞİ

Aconplus Türkiye yapılanmasında her bölge ve il için temsilcilikler vermektedir. Denenmiş ve başarılı sonuçlar elde etmiş "Sürdürülebilir Kar Odaklı Yeniden Yapılanma" modeli ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun bizimle daha büyük projelere imza atabilir, gelirinizi katlayabilirsiniz.

2-TEKNİK UZMANLIK

Aconplus olarak tüm Türkiye'de yürüttüğümüz projelerde yer alabilir, başarılı ve güncel bilgilere sahip bir ekibin içerisinde kariyerinize devam edebilirsiniz.

3-STAJYER

Yönetim danışmanı olmak için heveslisiniz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Aconplus ailesine katılın yönetim danışmanlığını Türkiye'nin en büyük, en prestijli projelerinde gözlemde bulunarak ve içerisinde yer alarak öğrenin.

İŞ PARTNERLİĞİ-TEKNİK UZMANLIK-STAJ BAŞVURUSU

Blog Sayfam