Kurumsal Kimlik

image73

“Günceli Yakala Geleceği Tasarla”

Marka ismimiz ACONPLUS’ı oluşturan kelimelerden ilki olan ACON, İngilizce “Advanced Consulting” kelimelerinin kısaltmış şekilde ardarda kullanılmasından oluşmuştur.


“İleri Seviye Danışmanlık” anlamına gelen bu kelimeyi kullanma sebebimiz yönetim danışmanlığı mesleğine olan tutkumuzun işe yansımasını daha iyi ifade etme arzumuzdur. 


+ işareti ve karşılığı olan PLUS kelimesi ise ileri seviye danışmanlığın ötesindeki global hedeflerimizi simgelemektedir.


Güçlü, proaktif ve kendi alanında güncel bilgilere sahip uzman kadromuz ve geliştirmiş olduğumuz yazılımlarımızın da desteğiyle tüm müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.


ACONPLUS olarak takım ruhumuz, yüksek iç motivasyonumuz, işimize duyduğumuz saygı ve koordinasyonumuzla 81 ilde aynı kurumsal dili konuşan ve aynı yöne bakan çalışan kültürünü geliştirmeyi amaçlamaktayız.

image74

Kırmızı rengimiz heyecanımızı, enerjimizi ve hızımızı, 

image75

Mavi rengimiz ise bilgide derinliğimizi ve genişliğimizi etmektedir.

Aconplus Kurumsal Dosyalar

Kurumsal kimliğe ait tüm unsurlar Aconplus Yazılım ve Yönetim Danışmanlığı AŞ'den izinsiz kullanılamaz. İzinsiz kullanımda bulunan gerçek veya tüzel kişiler hakkında yasal haklarımız saklıdır.