Yönetim ve Organizasyon

Hizmet Hakkında

Şirketlerimizin varlığı, yönetim konusunda önemli karar alma süreçlerinde, hiyerarşik yapısını ve hesap verebilirliğini sağlayabilmek, kurumsal sürdürülebilirlik açısından şeffaf ve adil bir yönetim anlayışına sahip olabilmesi için öncelikli tasarlanması gereken nokta firmanın güçler ayrılığı benimsenmiş organizasyonel yapısının tasarlanmasıdır.

AconPlus ‘Kâr Odakli Yeniden Yapılanma’ projelerinde öncelikli ele alınan ve Stratejik Yönetim ilkeleri göz önünde bulundurularak öncelikle Yönetim kademeleri, yetkinlik bazlı incelenir ve doğru kişiyi doğru pozisyonda konumlandırılarak organizasyon şeması tasarlanmaktadır. Değişim yönetimi anlayışı ile şirket geleceğe en uygun model bir araya getirilir.

image50

Bölüm Başkanı

Özgül GÖK

image51

Özgül GÖK; Sabra Tekstil AŞ Fabrika İşletme Müdürü, Cemix Yapı Kimyasalları AŞ Genel Müdür, Değişim Danışmanlık ve Eğitim Ltd. Şti.de Stratejik Yönetim, Yeniden Yapılandırma ve Finans Danışmanı olarak görev yapmıştır.

Uzun yıllardır Yönetim Danışmanı olarak Türkiye, Almanya ve Amerika’da birçok kuruma Stratejik Yönetim, Yönetim ve Organizasyon, Finans ve Yatırım konularında hizmet veren GÖK halen Consulting House Hamburg ve Boston Consulting NewYork ile çalışmaya devam etmektedir.

Öne Çıkanlar

Abone Ol